Milujeme vlasy

K nerozeznání od pravých vlasů


Krátké nebo dlouhé, extravagantní, elegantní nebo raději romantické vlny?
Ptáme se sami sebe, přičemž zamyšleně sledujeme náš odraz v zrcadle…
a odpověď na tuto otázku není vždy jednoznačná.

V práci potřebujeme působit elegantně, na schůzku s partnerem by se hodily romantické kudrlinky, a když o víkendu vyrazíme do společnosti, přejeme si účes prostě oslňující a výjimečný. Ale jak skloubit naše přání a netrávit hodiny zavřené s fénem a pinetkami v koupelně nebo u kadeřníka?

A co když nám to kvalita našich vlasů, způsobená prodělaným onemocněním, nebo genetikou prostě neumožňuje? Stále více žen volí elegantní řešení, kterým je kvalitní paruka. Ta se stává novým must-have trendem, neboť nám umožňuje vypadat skvěle za každé situace, a to doslova během pár minut.

K nerozeznání od pravých vlasů

Mnozí z nás si ještě vybaví paruky jako škrábající chemlonovou pomstu všem, co ji kdy museli nosit. Dnešní paruky vyrobené z umělého vlákna, jsou ovšem k nerozeznání od našich vlasů. Velice hebké, přirozeně lesklé, barevná škála a množství střihů je opravdu nepřeberné. Na podšití se často používá jemný materiál, napodobující lidskou kůži, takže nemusíme mít strach z nepříjemných pocitů při jejich nošení.

Právě paruky nám dávají možnost vyjádřit samu sebe tak, jak se momentálně cítíme. Ženy často volí paruku stejnou, jako její přirozené vlasy i účes, aby měly jistotu, že budou vždy vypadat jako ze škatulky.

Ovšem velká část ji volí i z opačného důvodu. Dává jim jedinečnou možnost se odlišit. I kdyby jen na chvíli a pro daný okamžik...pro jejich partnera, kterého chtějí překvapit, pro přátele, kteří si je již dávno zaškatulkovali a nebo jenom pro sebe, kdykoliv se chtějí cítit výjimečně.

 
Ať už se rozhodnete pořídit si paruku jako módní doplněk nebo ze zdravotních důvodů, můžete využít našich 28 let zkušeností s prodejem dámských i pánských paruk na českém trhu. Na našem e-shopu si lze domluvit bezplatnou on-line konzultaci, probíhající po telefonu nebo skypu, diskrétně z pohodlí Vašeho domova. Konzultaci zajišťuje zkušený odborník, který poradí s výběrem konkrétního modelu přímo pro Vás. Poradí, jak o paruky pečovat, jak se vyvarovat chyb při jejich nákupu, ať už si paruku pořídíte kdekoliv. Kontaktovat nás s jakýmkoliv dotazem či přáním můžete dnem i nocí na našem Facebooku.

Pokud se rozhodnete pro nákup paruky u naší firmy, je Vám k dispozici nejen náš eshop www.lenastyle.eu , ale i široká síť komisních partnerů  a dvě firemní kamenné prodejny,  v Mladé Boleslavi a Jihlavě.