Citlivá pokožka hlavy a výběr paruky.

Aneb jak se i bez vlasů cítit zase jako v bavlnce?

Podšití paruky pro velmi citlivou pokožku

Z našich dlouholetých zkušeností při prodeji paruk víme, že pokud je pokožka hlavy našeho klienta velice citlivá, je důležité se při výběru paruky zaměřit na materiál, kterým je paruka podšita.

Nejlepší volbou jsou paruky s tzv. tylovým podšitím. Použitý materiál je na dotek velice příjemný a pokožku nedráždí. Paruky jsou lehké jako peříčko, optimálně se přizpůsobí tvaru hlavy a působí velice přirozeně.

Paruky s tylovým podšitím u nás naleznete jako paruky s 5 a 6 hvězdami, jsou označené  jako paruky  *****COMFORT nebo ******DELUXE.

U paruk z kolekce HAIR SOCIETY se můžete inspirovat přímo speciální kategorií  PARUKY HAIR SOCIETY S TYLOVÝM PODŠITÍM

Další možností je pořídit si pod zakoupenou paruku síťku z bambusového vlákna. Ta je doporučována převážně při celkové alopecii. Je velice šetrná k citlivé pokožce hlavy, vzhledem k přírodnímu materiálu, ze kterého je vyrobena je vhodná i pro alergiky.


Podšití turbanů, čepic

Nejen u paruky je důležité podšití. Nedílnou součástí života pro většinu našich zákazníků, které trápí ztráta vlasů, jsou také čepice, turbany a šátky.

Pro citlivou pokožku hlavy doporučujeme modely ušité z tzv. bambusové viskózy. Ta je velice hebká, má výborné termoregulační a antibakteriální vlastnosti.

Z bambusové viskózy jsou ušité například turbany Tala bambo, Lulu, Avani. V galerii k tomuto článku naleznete pro inspiracei výběr nejoblíbenějších  modelů  paruk a turbanů našich zákazníků.