S vášní pro vlasy.

S vášní pro změnu.

Od prvního francouzského copánku ve školce po první rafinovaný střih od opravdu šikovného kadeřníka víme,  jak krásné nás naše vlasy dělají a jakou moc nám dávají při vyjádření sebe sama.

Často pro nás “nový začátek” znamená především nový účes...takový, který by odrážel čerstvě zaujatý postoj k životu. Ale co když naší novou filozofií již není zůstat neměnná, ale vyvíjet se a být přesně taková, jaká se právě cítím...prostě žít změnou?

Jak získat nové já, pokaždé, když po něm zatoužím? Co když se rozhodneme, že bychom si přály z elegantního mikáda udělat romantické dlouhé lokny, nebo snad šmrncovní drdol sršící energií? Naše přání se dají snadno splnit, a to doslova za pár minut. S příčesem.

Výbornou volbu představují příčesy z kolekce POWER PIECES s automatickou pamětí. Účes vydrží bez chybičky po celou dobu nošení. Ani zvlněné a kudrnaté modely nedají práci při údržbě a při mytí, vždy se automaticky vrátí do původního tvaru.  V kolekci na Vás čekají oblíbené gumičky, modely krátké i dlouhé s monturou a připevněním na clipsy,  modely na obtočení vlastního culíku nebo poloparuky s pevnou nebo látkovou čelenkou.

Nechte se inspirovat v galerii k tomuto článku kouzelnými proměnami „před a po“ nasazení příčesu.