O Lenastyle

Kdo jsme a co Vám přinášíme

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1992

Přes 28 let jsme výhradními dovozci značkových modelů Ellen Wille oceněných v USA cenou AWARD. Vybudovali jsme rozsáhlou síť smluvních partnerů, kteří mají k dispozici celou naši nabídku a jsou námi velice dobře zásobeni.

Kmenové firemní prodejny najdete v Mladé Boleslavi a v Jihlavě. Na každé z těchto prodejen si můžete vybrat ze široké škály paruk, příčesů a vlasové kosmetiky. U nás naleznete vždy vyškolený personál, který zodpoví jakékoliv Vaše dotazy a vždy Vám kvalifikovaně poradí při koupi výrobku, poskytne návod, jak o něj správně pečovat a na co si dát pozor při jeho používání. Můžete u nás zakoupit přípravky pro péči o paruky z umělého vlákna i paruky z pravých vlasů. Velmi oblíbeným sortimentem je i široká škála turbanů, klobouků, čepic, šátků a čelenek, a to nejen pro zákazníky s alopecií. Jako doplňkový sortiment jsme pro vás připravili bižuterii a vlasové doplňky, v Mladé Boleslavi nabízíme navíc kosmetiku dekorativní, vlasovou i tělovou a provádíme odbornou regeneraci paruk.

Pro naše online zákazníky, jsme v listopadu 2009 spustili stávající eshop www.lenastyle.eu. Není-li vámi objednaný model zrovna na skladě, bude dodán nejpozději do 10-ti dnů, protože zboží objednáváme každé pondělí ve 13.00 hod. a následně ve středu rozesíláme.

Naši nabídku neustále inovujeme podle požadavků trhu. Modely paruk i příčesů se obnovují přibližně jedenkrát za dva roky co se týče střihů i barevných variant. Pokud jste zvyklí na nějaký model, který již v nabídce neuvádíme, kontaktujte nás na tel. 731 184 769, je možné že jej ještě máme ve skladových zásobách a pokud ne, rádi Vám poradíme podobnou variantu střihu nebo barevného odstínu.

Jsme tu pro Vás a naším cílem je Vaše spokojenost. Mgr. Alena Štolbová – majitelka firmy LENA STYLE

Na naší poradenské lince 326 321 732 se vám bude věnovat odborník s 20-ti letou praxí.