O Lenastyle

Kdo jsme a co Vám přinášíme

Prodejem paruk a příčesů se zabýváme již od roku 1992. Vybudovali jsme rozsáhlou síť smluvních partnerů, kteří mají k dispozici celou naši nabídku a jsou námi velice dobře zásobeni. Jejich kompletní seznam naleznete na našem eshopu v záložce Naše prodejny. Kmenové firemní prodejny najdete v Mladé Boleslavi a v Jihlavě. Na každé z těchto prodejen si můžete vybrat ze široké škály paruk, příčesů a vlasové kosmetiky.

U nás naleznete vždy vyškolený personál, který zodpoví jakékoliv Vaše dotazy a vždy Vám kvalifikovaně poradí při koupi výrobku, poskytne návod, jak o něj správně pečovat a na co si dát pozor při jeho používání. Můžete u nás zakoupit přípravky pro péči o paruky z umělého vlákna i paruky z pravých vlasů. Velmi oblíbeným sortimentem je i široká škála turbanů, klobouků, čepic, šátků a čelenek, a to nejen pro zákazníky s alopecií. Jako doplňkový sortiment jsme pro Vás připravili bižuterii a vlasové doplňky. V Mladé Boleslavi nabízíme navíc kosmetiku dekorativní, vlasovou i tělovou.

Pro naše online zákazníky, jsme v listopadu 2009 spustili stávající eshop www.lenastyle.eu. Ceny jsou nižší, než v prodejnách, vzhledem k menší nákladovosti této formy prodeje. Není-li vámi objednaný model zrovna na skladě, bude dodán nejpozději do 10-ti dnů, protože zboží objednáváme každé pondělí ve 13.00 hod. a následně ve středu rozesíláme.

Naši nabídku neustále inovujeme podle požadavků trhu. Modely paruk i příčesů se obnovují přibližně jedenkrát za dva roky co se týče střihů i barevných variant.

Pokud jste zvyklí na nějaký model, který již v nabídce neuvádíme, kontaktujte nás na tel. 731 184 769, je možné že jej ještě máme ve skladových zásobách a pokud ne, rádi Vám poradíme podobnou variantu střihu nebo barevného odstínu.

Od roku 2023 jsme se spojili s firmou Jilly Lenau a tím rozšířili síť provozen po celé České republice.

Jsme tu pro Vás a naším cílem je Vaše spokojenost.
Mgr. Kamila Černá – majitelka firmy LENA STYLE